Otrdiena, 2020. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

22.septembrī atklāts jauns rotaļu laukums Dzilnuciemā

23.09.2020 16:14

Babītes novads kļuvis par vienu rotaļlaukumu bagātāks   – 22. septembra pēcpusdienā svinīgi atklāts jaunizbūvētais rotaļu laukums Dzilnuciemā.

Atklāšanas pasākumā bērnus priecēja “Pasaku nama” troļļu lelles, savu svētību deva Piņķu sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudzes mācītājs Andris Krauliņš.

“Šodien Dzilnuciemā atklājām jauno bērnu rotaļu laukumu. Jaunatklātais laukums varētu būt kā iedvesmas avots citiem Babītes novada ciemiem. Šāda veida projektu ir iespējams realizēt, pateicoties trīspusējai sadarbībai – iedzīvotājiem, zemes īpašniekam un pašvaldībai. Paldies Piņķu draudzei un mācītājam Andrim Krauliņam par atvēlēto meža stūrīti, Babītes novada pašvaldībai par finansiālo ieguldījumu un Dzilnuciema iedzīvotājiem par iniciatīvu –  kopā mēs varam vairāk!”, pauda viena no projekta iniciatorēm- pašvaldības domes deputāte Ilze Bērziņa.

Izbūvētā rotaļu laukuma platība  ~350 m2 , tajā izvietots soliņš ar atzveltni, ielu vingrošanas komplekss, slidkalniņš, tiltiņš “Rotējošie baļķi” , līdzsvara dēlis, šūpoles ar grozu, rotējošs karuselis, kāpelēšanas trase un āra eliptiskais trenažieris.

Visi koka un metāla virszemes elementi apstrādāti aizsardzībai pret mitrumu un UV starojumu. Segums – atbilstošs videi – šķelda, nodrošinot atbilstošu trieciena amortizāciju kritienu gadījumos.

Plānots drīzumā rotaļu laukumā uzstādīt arī informatīvu stendu ar informāciju par tā  izmanošanu, kā arī izvietot atkritumu urnas.

Iepirkums  “Rotaļu laukumu un daudzfunkcionālā laukuma izbūve Babītes novadā” tika apstiprināts 2020.gada 22.aprīļa iepirkumu komisijas sēdē, līgums par tā realizēšanu noslēgts 1.jūnijā. Izpildītājs  – SIA “Fixman”, līgumsumma – 35 016.06 EUR.

Rotaļu laukums ekspluatācijā nodots 2020.gada 15.septembrī, atbilst visiem drošības standartiem.

Foto galerija no atklāšanas pasākuma: Rūdolfs Bērziņš.

Māra Mičule, Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 24/09/2020 12:07
atpakaļ