Otrdiena, 2021. gada 02 . marts

Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze

  • -A
  • A
  • +A

23.augustā “Vietvalžos” ar jaudīgiem “Pērkona” dārdiem noslēgušies trešie Salas pagasta Sīpolu svētki – video un fotogalerija

24.08.2020 18:13

Augusta izskaņā par tradīciju kļuvusi Sīpolu svētku svinēšana “Vietvalžos”. Svētki ir kā pieturas punkts starp vasaru un rudens atnākšanu. Tirgotāji apmeklētājus lutina ar dārzos izaudzētiem gardumiem, bet kultūras darbinieki priecē ar dejām, dziesmām un teātra izrādēm. Svētkos satiekas radi, draugi un kaimiņi, rodot kopīgas atpūtas iespējas un atelpu pirms rudens darbiem.

Šogad svētkos mūzikas un dejas baudītājus ielīksmoja pašvaldības amatierkolektīvi – koris „Atskaņa”, koklētāju ansamblis „Balti”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārta”, mūsdienu deju grupa “Platīns”, popgrupas “Cool kids”, “Pīlādzīši”, “Bon bon” un “Karameles” un senioru deju kopa “Gāte”,  teātra mīļus – Viļķenes kultūras nama amatierteātra brīvdabas izrāde – Pauls Putniņš “Ar būdu uz baznīcu” (režisore Indra Rube), mazākie un ne tik mazie pasākuma dalībnieki varēja aktīvi izkustēties, darbojoties “Turies.lv” virvju trasē, un piedalīties Latvijas Ornitoloģijas biedrības strazdu būru darbnīcā. Kā ierasts, notika arī Sīpolu kapāšanas čempionāts, gadatirgus, kā arī daudz, daudz dažādas citas aktivitātes. Pasākumu, līdzīgi kā Sīpolu svētku dibināšanas – 2018. – gadā, vadīja Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra kultūras pasākumu organizātore Sabīne Upeniece – Pika un amatierteātra “Kalambūrs” režisors Māris Zabarovskis. Pasākuma īpašie viesi – leģendārā rokgrupa “Pērkons”.

Gan tos, kas pasākuma auru sajuta klātienē, gan tos, kas vēlējās tur būt, bet nevarēja, aicinām noskatīties video un  izšķirstīt nu jau aizritējušo svētku momentuzņēmumus (foto: Gundars Kūlups, video: Rūdolfs Henčels)!

Pēdējais atjaunošanas datums: 31/08/2020 09:54
atpakaļ