Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

2020.gada projektu konkurss „Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā’’

Babītes novada pašvaldība aicina interesentus – Babītes novada nevalstiskās organizācijas, komercsabiedrības un fiziskas personas, kuras reģistrētas kā saimnieciskā darba veicēji – piedalīties projektu konkursā „Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā”, īstenojot idejas un ieceres dzīves vides kvalitātes uzlabošanai novadā.

Konkurss norisinās jau ceturto gadu. Pērn konkursa ietvaros izveidots vēstures izziņas stends Skārduciemā, notikušas biedrības Radošais laiks organizētās mākslas dienas “Putni”, Latvijas Kultūrvēsturiskās ainavas un vēsturiskās atmiņas izpētes un saglabāšanas biedrība izveidojusi ceļojošo izstādi, pēcāk organizējot arī sarunu ciklu un konkursu novada vispārizglītojošo skolu audzēkņiem. Plaši apmeklētas Latvijas Ornitoloģijas biedrības organizētās ekskursijas. Īstenoti teritorijas labiekārtošanas darbi Mežārēs un Piņķos.

Šogad, līdzīgi kā pagājušajā gadā, kopējais projektu finansēšanas fonds ir 20 000 eiro, vienam projektam maksimāli piešķiramais finansējuma apjoms – līdz 4 000 eiro.

Finansējuma saņemšanai tiks atbalstīti projekti, kuros paredzēta teritorijas labiekārtošana un sabiedrisko aktivitāšu dažādošana, kultūras pasākumu organizēšana un tradicionālo kultūras vērtību saglabāšana, veselīga dzīvesveida un sporta popularizēšana.

Projektu īstenošanas vieta  – Babītes novada administratīvā teritorija, īstenošanas laiks – no 2020. gada 25. maija līdz 2020. gada 30. novembrim.

Kā pieteikties?

Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 2020. gada 30. aprīlim, ievietojot to pie pašvaldības durvīm izvietotajā pasta kastītē vai nosūtot pa pastu uz adresi  Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads (pasta zīmogs – 2020. gada 30. aprīlis).

Par projektu konkursa rezultātiem dalībniekus informēs rakstiski, tie tiks publicēti arī Babītes novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Babītes Ziņas” un interneta vietnē www.babite.lv.

Konkursa nolikums

Pieteikums

Sīkāka informācija par projektu, zvanot pa tālruni 67914377 vai rakstot pašvaldības projektu vadītājai Jolantai Ivanovai uz e-pastu jolanta.ivanova@babite.lv.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/04/2020 08:58
atpakaļ