Pirmdiena, 2019. gada 24 . jūnijs

Vārda dienas: Jānis

  • -A
  • A
  • +A

Apzinātības un tūrisma aplikācijas atklāšanas pasākums Kultūrizglītības centrā Piņķos

15.01.2019 12:20
bag-electronics-girl-359757

Ar LEADER programmas atbalstu ir izveidota mobilā aplikācija – pirmais meditācijas un apzinātības ceļvedis latviešu valodā, kas papildināts ar uzdevumiem dabas taku izziņai un apkārtnes vērošanai Pierīgā.

19. janvārī plkst. 14.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra lielajā zālē (Jūrmalas iela 14A, Piņķi, Babītes novads) notiks mobilās aplikācijas atklāšanas pasākums ar nelieliem muzikāliem priekšnesumiem, kopīgu meditāciju un citiem jaukiem, mieru bagātinošiem pārsteigumiem. Īpaši aicināti Babītes, Mārupes un Olaines novadu iedzīvotāji un tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Aplikācija izveidota projektā „Mobilā aplikācija iedzīvotāju rekreācijai un tūrisma veicināšanai”. Projekta mērķis ir uzlabot iedzīvotāju rekreāciju, izmantojot apzinātības prakses metodoloģiju, kā arī veicināt tūrisma pakalpojumus Pierīgā un konkrēti Babītes, Mārupes un Olaines novados. Mobilā aplikācija sniegs iespēju tūrisma objektu apmeklētājiem izmantot audio gida funkciju, kā arī noklausīties īpašas, katram objektam pielāgotas audio meditācijas rekreācijai. Tā arī būs pirmā aplikācija, kurā apzinātības praksi iespējams apgūt latviešu valodā.

Projektā tika iegādāts mobilās lietotnes programnodrošinājums un mārketinga pakalpojumi. Projektu īsteno Babītes novada uzņēmums SIA “Miervidi”.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā. Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Pierīgas partnerība” mājaslapā un sociālajos portālos.

Apkopojot gadiem pieredzē uzkrāto un apzinātības zinātnē pierādīto, psihologi, MIERVIDI profesionāļi un Babītes novada iedzīvotāji – Sandis K. Dūšelis un Indra Majore-Dūšele, ir izveidojuši pirmo meditācijas, apzinātības ceļvedi latviešu valodā. Lietotne piedāvā apgūt un praktizēt apzinātības meditācijas, kuras varēsi lietot patstāvīgi ikvienā savā dienas brīdī un Tevi pavadīs profesionāļu veidoti ceļveži meditācijas praksēm latviešu valodā.
Lietotne piedāva arī apzinātu ceļošanu, lai ar atvērtu sirdi un vērojošu prātu apceļojot Latviju, Tu varētu ieraudzīt tik daudz kā jauna un arī sajusties labāk. Visi ceļojumu galamērķi ir papildināti ar apzinātības vingrinājumiem dabas taku un sevis izzināšanai, sākotnēji Pierīgā un vēlāk arī visā Latvijā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/01/2019 10:00
atpakaļ