Otrdiena, 2020. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]1.aprīlī notiks jauniešu kora “Maska” koncerts; visas bezmaksas ieejas kartes izsniegtas jau līdz 30.03.![:]

29.03.2016 08:44

[:lv]Print

1.aprīlī 20:00

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra Lielajā zālē

Jauniešu kora “Maska” koncerts

Jo tāls ir ceļš līdz sapņu taka miglas ezeru straumes spožumā

 klusībā veras cerot, bet..”

Pirmajā aprīļa dienā Piņķos Babītes novada jauniešu koris “Maska” ar spilgtu koncertu noslēgs savu 15.gadu jubilejas koncertciklu. Zīmīgi, ka šis koncertcikls noslēgsies ar pasaules pirmatskaņojumu Lauras Jēkabsones ciklam “Acīm redzamais”, kas jauniešu korim “Maska” veltīts jubilejas gadā. Iespējams, šis būs viens no filozofiskākajiem skaņdarbiem Lauras daiļradē, jo tas tematiski pieskaras pārpasaulīgām tēmām, piemēram, cilvēks un daba, vientulība, dzīvnieku aizsardzība un citām globālām, acīm redzamām lietām.

Koncerts būs divās daļās un, kā ierasts, ne bez dažādiem muzikāliem pārsteigumiem. Šajā koncertā “Maska” un diriģents Jānis Ozols, iespējams, pierādīs, ka kormūzika un dziedāšana spēj sniegties pāri neiedomājamām robežām, gan garīgi, gan fiziski un gan pat emocionāli.

Kora 15 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē dziedātāji un diriģenti ir apzinājušies klausītāja lomu un atbalstu, kas šajā koncertā spilgti atspoguļosies gan mūzikā, gan telpas atmosfēriskajā noskaņā un sajūtās.
Programmā, kā jau minēts, Lauras Jēkabsones kompozīcijas, arī paša Jāņa Ozola aranžējums, Andra Sējāna, Džuzepes Verdī, Imanta Kalniņa u.c. komponistu mūzika. Tas viss tiks paspilgtināts ar īpaši šim koncertam piemeklētām video projekcijām.

Ieeja koncertā bez maksas! Bezmaksas ieejas kartes pieejamas Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā Jūrmalas ielā 14A, Piņķos.

Uzmanību! Kultūrizglītības centra administrācija ziņo, ka 30.martā visas bezmaksas ieejas kartes jau ir IZSNIEGTAS!

Līga Štrausa,

jauniešu kora “Maska” pārstāve

Foto: Didzis Grods

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 31/03/2016 10:09
atpakaļ