Pirmdiena, 2022. gada 24 . janvāris

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Kas sniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu Babītes novadā?[:]

25.06.2015 12:40

[:lv]

Par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Babītes novada administratīvajā teritorijā, saskaņā ar pašvaldības noslēgtajiem līgumiem, atbild SIA „Eco Baltia vide” un AS “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums’

Saskaņā ar Babītes novada pašvaldības izsludinātā atklātā konkursa „Sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēle Babītes novadā” (iepirkuma identifikācijas Nr. BNP 2014/41) rezultātiem, ievērojot zemākās cenas principu, uz trim gadiem ir noslēgti (ar tiesībām tos pagarināt vēl uz diviem gadiem) divi jauni līgumi par atkritumu apsaimniekošanu Babītes novadā:

1.    28.11.2014. noslēgts līgums ar akciju sabiedrību „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums”, kura turpmākos trīs gadus fiziskām un juridiskām personām sniegs atkritumu savākšanas pakalpojumusSalas pagasta teritorijā. Apsaimniekotājam līdz 01.02.2015. ir jāpārņem atkritumu apsaimniekošana Salas pagasta teritorijā no līdzšinējā apsaimniekotāja un jānoslēdz līgumi ar klientiem, jaunais atkritumu savākšanas tarifs – EUR 5,85 bez PVN par vienu kubikmetru sadzīves atkritumu.

Kontaktinformācija un informācija par līgumu slēgšanu

2.    01.12.2014. noslēgts jauns līgums ar jau esošo apsaimniekotāju – sabiedrību ar ierobežotu atbilstību „Eco Baltia vide”, kura turpinās sniegt atkritumu savākšanas pakalpojumu Babītes pagasta teritorijā nākamos trīs gadus. Līdz ar jauno līgumu mainās atkritumu savākšanas tarifs, un turpmāk tas Babītes pagasta teritorijā būs EUR 5,27 bez PVN par vienu kubikmetru sadzīves atkritumu. Apsaimniekotājam arī jāpārslēdz (vai jāprecizē) līgumi ar esošajiem klientiem līdz 01.02.2015.

Kontaktinformācija un informācija par līgumu slēgšanu[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/07/2015 07:26
atpakaļ