Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

VIDEO: izglītības iestādēs vasarā paveiktie remontdarbi (20.09.2016.)

Sagatavotajā videomateriālā piedāvājam noskatīties, kādi remonta un citi labiekārtošanas darbi vasarā veikti Babītes PII, PII “Saimīte” un Babītes vidusskolā, lai jaunais mācību gads sniegtu gan jaunas zināšanas, gan radošas idejas, darbojoties atjaunotās un krāsainās telpās.

Tā kā lielākās pārmaiņas, uzstādot jaunu moduļu ēku, tādējādi samazinot arī kopējo rindu uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, garākais stāsts videomateriālā tieši par Babītes PII.

Kā stāsta Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence, moduļu ēka bērnu nodrošināšanai ar vietām tiek izmantota jau no 2011.gada. Līdz šim šāda ēka tika nomāta, taču, ietaupot pašvaldības finanšu līdzekļus, šogad pašvaldība jaunu moduļu ēku iegādājās īpašumā. Turklāt ēka ir ērti pārvietojuma, līdz ar to tās atrašanās vieta pielāgojama pieprasījumam.

“Esam ļoti priecīgi, ka esam tikuši pie jaunām, gaišām, plašām telpām, kas atļauj papildus (pamatēkai) uzņemt 48 bērniņus,” par šovar uzstādīto namiņu gandarīta  Babītes PII vadītāja Elita Āboliņa. Vadītāja stāsta, ka jaunās moduļu ēkas telpas var izmantot ne tikai divu moduļu grupu bērni, bet arī citi iestādes bērni.  Moduļu ēkas telpās notiek kopīgi mūzikas pasākumi, viesojas dažādi mākslinieki, kā arī rit izglītojošas projektu nedēļas nogales. “Mūsu izglītības iestāde atrodas skaistā, apzaļumotā vidē, apkārt ir meži, plašas pļavas, un bērniem ir iespēja apgūt ekoloģisko audzināšanu.”

Arī PII “Saimīte” šogad notikuši dažādi labiekārtošanas darbi. Šovasar atjaunota sporta zāle. PII “Saimīte” vadītāja Inga Erdmane-Hermane stāsta, ka esošais grīdas segums bija novecojis un tika nomainīts pret košāku un arī drošāku.Domājam par mūsu bērniem, lai viņiem te ir drošāk un var labi atpūsties un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.” Sporta zālē jauna arī zviedru siena. Runājot par jauninājumiem iestādes āra teritorijā, vadītāja lepojas ar jaunizveidoto rotaļlaukumu divus līdz trīs gadus jauniem bērniem.

Savukārt Babītes vidusskolā vasaras mēnešos ir atjaunoti un izremontēti gaiteņi, kā arī bērniem nodrošināta ugunsdroša vide. “Gaiteņi mums ir kļuvuši koši, krāsaini, dažādi, kas priecē gan izglītojamos, gan arī pedagogus un vecākus,” stāsta  Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga. Lai pasākumu norisei būtu piemērota gaisa temperatūra telpā, atjaunota un no jauna iekārtota arī ventilācija aktu zālē.

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/06/2020 11:20
atpakaļ