Piektdiena, 2020. gada 07 . augusts

Vārda dienas: Alfrēds, Fredis, Madars

  • -A
  • A
  • +A

Salas pagasta Sīpolu svētki (25.08.2019.)

Ar dziesmām un dejām, teātra izrādēm, meistarklasēm, radošajām darbnīcām bērniem, Sīpolu gadatirgu un vēl daudz dažādām citām aktivitātēm 25.augustā nosvinēti otrie Salas pagasta Sīpolu svētki.

Pasākuma laikā notiks Sīpolu gadatirgus, kurā varēja iegādāties dažādus pašmāju ražotāju gardumus, rotas, darinājumus no koka, rožu stādus, sīpolpuķu stādus, pinumus, keramiku un citas noderīgas lietas.

Sīpolu kapāšanas čempionātā spēkiem mērojās veiklākie sīpolu kapātāji, savukārt zinātkārie varēja piedalīties meistarklasē „Sīpola lietošana uzturā” kopā ar profesionālu pavāru.

Šogad plaši pārstāvēti bija ēdinātāji- svētkos varēja mieloties ar dažādiem gardumiem – sākot ar franču pankūkām un beļģu vafelēm, beidzot ar burgeriem, uz uguns ceptu gaļu un štovētiem kāpostiem. Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem prieku sagādāja ne tikai leļļu teātra izrādes, bet arī radošās aktivitātes kopā ar Smilšu lampas komandu un rotaļas ar pasaku tēlu Sīpoliņu. Par muzikālo noformējumu pasākumā rūpējās grupas Ārpilsētas Sakars, Svētdienas Aprīlis un RIGA Reggae. Svētkos savu svinīgo atklāšanu piedzīvoja jaunais “Vietvalžu” vides objekts “Sīpols”, kas ir viens no projektā “Tūrisms kopā” uzstādītajiem vides obektiem Pierīgā.

Foto: Emīls Desjatņikovs, Māra Mičule

Pēdējais atjaunošanas datums: 04/09/2019 08:59
atpakaļ