Sestdiena, 2020. gada 04 . jūlijs

Vārda dienas: Benita, Everita, Verita

  • -A
  • A
  • +A

Pierīgas pašvaldības vienojas par kopīgu tūrisma attīstību

Ar mērķi attīstīt un pilnveidot vienotu tūrisma produktu piedāvājumu vietējiem un ārvalstu tūristiem Pierīgā, 20.oktobrī Olainē parakstīts sadarbības līgums par starpteritoriālā LEADER sadarbības projekta “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” īstenošanu.

Projektu īsteno 6 vietējās rīcības grupas – biedrība “Pierīgas Partnerība”, biedrība “Partnerība Daugavkrasts”, biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”, biedrība “Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme””, biedrība “Stopiņu un Salaspils partnerība” un biedrība “Gaujas Partnerība” un 14 Rīgas apkārtnes novadi – Babīte, Olaine, Mārupe, Ķekava, Baldone, Salaspils, Ikšķile, Stopiņi, Ogre, Ropaži ,Garkalne, Ādaži, Ķegums un Lielvārde.

Sadarbības projekta aktivitātes paredz veicināt Rīgas apkārtnes novadu kā tūrisma reģiona atpazīstamību, izstrādājot jaunu, vienotu tūrisma reģiona atpazīstamības zīmolu, mājaslapu, kā arī kopīgu interaktīvu tūrisma karti ar maršrutēšanas iespējām. Projekta rezultātu  prezentācija  notiks starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2020” nākošā gada sākumā.

Lai popularizētu jaunizveidoto tūrisma reģionu un sasniegtu pēc iespējas vairāk potenciālo tūristu – gan Latvijas iedzīvotājus, gan iebraucējus, kā arī informētu partnerību teritoriju iedzīvotājus, Projekta ietvaros tiks izveidots mobilā Tūrisma informācijas centra pakalpojums. Projekta aktivitātes tiks īstenotas līdz 2021.gada 30.jūlijam. Projekta ietvaros tiks radīts un attīstīts tūrisms Pierīgā bez robežām.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Pēdējais atjaunošanas datums: 17/10/2019 08:51
atpakaļ