Sestdiena, 2020. gada 06 . jūnijs

Vārda dienas: Ardis, Ingrīda

  • -A
  • A
  • +A

“Babītes novada vasaras sporta spēles 2019″

10. augustā pie Piņķu ūdenskrātuves norisinājās šā gada lielākais sporta notikums Babītes novadā – Babītes novada vasaras sporta spēles.

Kā jau ierasts, šajās sacensībās bija iespēja pārbaudīt spēkus gan komandu spēlēs – volejbolā, futbolā un strītbolā –, gan individuālās disciplīnās. Babītes novada iedzīvotāji un viesi varēja mēroties spēkiem sprinta skrējienā gar Piņķu ūdenskrātuvi, piedalīties dažādās stafetēs gan lieliem, gan maziem, grūst lodi, celt svaru bumbas, kā arī darboties citās sporta disciplīnās, kas šogad kopumā bija vienpadsmit.

Guntars Reika, Babītes sporta kompleksa vadītājs: „Sporta spēles ir ikgadēja Babītes novada tradīcija, ko parasti organizējam septembrī, bet pēdējos divus gadus – augustā. Ar sporta spēlēm vēlamies popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, rosināt iedzīvotājus nodarboties ar sportu, kā arī kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Priecājamies, ka interese par aktīvu dzīvesveidu novadā pieaug un sporta spēlēs piedalās gan lieli, gan mazi.”

Sadarbības memoranda ar lidostu „Rīga” ietvaros Babītes novada vasaras sporta spēles jau otro gadu pēc kārtas vadīja atraktīvais lidostas „Rīga” datu aizsardzības speciālists Jānis Rāzna; pasākumu organizēja Babītes sporta komplekss.

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/08/2019 12:04
atpakaļ