Sestdiena, 2020. gada 04 . jūlijs

Vārda dienas: Benita, Everita, Verita

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada iedzīvotāju iniciatīvu īstenotie projekti 2018. gadā konkursā “Ģimenei. Videi un Izaugsmei Babītes novadā”

2018.gadā Babītes novada pašvaldības izsludinātajā konkursā “Videi. Ģimenei. Izaugsmei Babītes novadā” īstenoti pieci iedzīvotāju iniciatīvu projekti – “Babītes radošā telpa”, “Iepazīsti Babītes novada dabu!”, “Kokļu diena Babītes novadā”, “Basketbola groza iegāde un uzstādīšana, tenisa galda, piemērota āra apstākļiem, iegāde un smilšu kastes iegāde un uzstādīšana Laimdotas ielā”, kā arī  “Piņķu baznīcas attīstīšana par mūsdienīgu un sabiedrībai atvērtu novadpētniecības, izglītības un tūrisma objektu”. Video iemūžināta projektu gaita, jau realizētais, kā arī ieskicētas plānotās ieceres nākotnē.

 

Projektu konkursa “Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā” mērķis bija uzrunāt un iesaistīt Babītes novada nevalstiskās organizācijas, komercsabiedrības un fiziskas personas, kuras reģistrētas kā saimnieciskā darba veicēji, dzīves vides kvalitātes uzlabošanā. Konkurss norisinājās divās kārtās, tika atbalstītas ieceres vides uzlabošanai un saturīga brīvā laika pavadīšanai Babītes novadā.

Projekta kopējās finanses: 20 000 eiro.

Projektu īstenošanas vieta: Babītes novada administratīvā teritorija.

Projektu īstenošanas laiks: no 2018.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 31.decembrim.

Vairāk par projektu: šeit >>>

Pēdējais atjaunošanas datums: 20/11/2018 15:38
atpakaļ